Kierownik Budowy - prace hydrotechniczne

Forge&Frost HR Consulting dla swojego klienta, firmy specjalizującej się w wykonywaniu budowli hydrotechnicznych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań/Łódź/Wrocław

Zadania:

  1. Kierowanie i nadzór nad realizacją robót budowlanych zgodnie z harmonogramem.
  2. Rozwiązywanie problemów technicznych we współpracy z zamawiającym i projektantem.
  3. Koordynacja prac podwykonawców, usługodawców oraz dostawców.
  4. Rozliczanie i odbieranie zleconych prac podwykonawczych.
  5. Raportowanie przebiegu prac i wyniku finansowego.
  6. Prowadzenie dokumentacji budowy.
  7. Sporządzanie harmonogramów realizacyjnych.

Wymagania:

  1. Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności inżynieryjnej hydrotechnicznej.
  2. Minimum 5 letnie doświadczenie w bezpośrednim prowadzeniu robót jako kierownik budowy polegających na budowie lub modernizacji z zakresu hydrotechniki lub z zakresu melioracji wodnych.
  3. Umiejętność harmonogramowania.
  4. Umiejętność podejmowania decyzji.
  5. Umiejętność reagowania w sytuacjach kryzysowych.
  6. Otwartość na wyjazdy delegacyjne.
  7. Umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

  1. Atrakcyjne wynagrodzenie.
  2. Realizację ciekawych projektów.
  3. Możliwość rozwoju zawodowego.
  4. Samochód służbowy.
  5. Elastyczny czas pracy.